Тиждень початкових класів

Відповідно до річного плану роботи школи з 05 жовтня по 09 жовтня в школі проходив тиждень початкової школи за темою «Мандрівка країнами світу».

Головна мета тижня ознайомити учнів з цікавими фактами та традиціями України та інших країн світу. Розширювати уявлення про різноманітність культур. Виховувати толерантне ставлення до представників різних народів, звичаїв, традицій, символів та цінностей. Заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були захопливими, цікавими, корисними і сприяли компетентнісному та різнобічному розвитку дитини.

Були проведені цікаві ранкові зустрічі, заочними подорожами визначними місцями України та країнами світу. Учні створювали паспорт маленького українця, колажі «Україна – це ми», лепбук «Цікаві легенди Азії», маски фараонів, жителів африканських племен. Відбулися вікторини, КТС «Карта світу», квест «Ми – туристи». Переглядали відео, презентації.

Проведена робота стала хорошим початком для подальших мандрівок, сприяла розвитку творчості і пізнання, підтримала інтерес та бажання і далі вивчати культуру та традиції народів світу. Формувала повагу то звичаїв і цінностей інших людей.

12.10.2020 | Aдмін