Звіт директора школи

15 червня 2020 року СЗШ I-ІІІ ступенів №2 м. Гайсин відбувся звіт директора школи Гевеленко Олесі Миколаївни перед педагогічним колективом, батьківським комітетом школи та громадськістю.

Звіт проходив в приміщенні школи, були присутні 10 чоловік. Враховуючи карантинні обмеження, відбувалася також онлайн трансляція, до якої приєдналися 19 чоловік.

Директор школи звітувала про роботу школи в 2019-2020 навчальному році, показавши присутнім результати навчальних досягнень учнів, методичної та виховної роботи, ознайомила із досягненнями учнів у олімпіадах, обласних та Всеукраїнських конкурсах, а також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

В обговоренні взяли участь батьки та педагоги. З оцінкою діяльності директора школи та закладу виступили: Груша Н.Д. – заступник з навчально-виховної роботи, Зборовська М.В. – вчитель фізичної культури, Капустянська І.В.– представник батьківського комітету учнів 1 класу, Котляр Т.А. – голова методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, вчитель вищої категорії.

При здійсненні (очного та дистанційного) голосування робота директора одноголосно була відзначена "задовільною".

18.06.2020 | Aдмін