З святом Останнього дзвоника

29 травня 2020 року.

Ось і звучить Останній дзвоник. Нехай навіть і віртуально. Але цьому святу завжди раді школярі. Особливо 11-ти класники. Адже вони стоять на порозі прекрасного самостійного дорослого життя - вибору своєї життєвої доріжки...Трохи сумно, тривожно ..Але ота мрія, яка бринить десь там попереду - надає життєвих сил та ентузіазму.

Усі ми родом з дитинства і подумки повертаємося туди, де було нам так затишно й тепло, де про нас турбувалися і батьки, і вчителі.

Милі серцю спогади огортають багатьох із нас, коли чуємо шкільний дзвоник, спостерігаємо, як поспішають до школи учні. Особливо це відчувається у весняну пору, коли закінчується навчальний рік. Батьки, вчителі й діти заклопотані: контрольні роботи, заліки, державна підсумкова атестація, а в одинадцятикласників – надзвичайно важливий період – ЗНО і вступ до ВУЗів.

Так було раніше…

В цьому році ми всі навчилися навчатися по-новому – дистанційно. І хоч останній дзвоник лунає сьогодні в школі онлайн, та все ж згадуються усім прекрасні миті свят минулих років, коли наші випускники сиділи на шкільному подвір’ї за партами, коли для них звучали теплі побажання і лунали веселі пісні, коли класний керівник годував кашею, а потім розбивав макітру і на згадку роздавав черепки, коли маленькі рученята першокласників старанно дзвонили у дзвоник, сповіщаючи про закінчення чергового навчального року.

Бажаємо всім учням літні канікули провести весело і пізнавально. Нехай кожен день буде сонячним, теплим, радісним і незабутнім.

Сьогодні, гортаючи сторінки шкільного альбому, з теплом у серці, з посмішкою на очах ми згадуємо наше чудове, яскраве свято – свято Останнього дзвоника.

29.05.2020 | Aдмін