День Соборності України

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель.

Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

З 19 по 22 січня в школі було проведено різноманітні заходи щодо відзначення Дня Соборності України. Кульмінацією заходів стала загальношкільна лінійка, яка розпочалася у стінах школи, продовжилася мирною ходою вулицями міста і завершилася біля пам’ятника Героям Небесної сотні.

05.02.2015 | Aдмін