Літературна кав’ярня

28 лютого в школі №2 м. Гайсин відбулася зустріч в літературній кав’ярні, яка була присвячена Дню рідної мови.

До нас в гості завітали: поетеси Олена Гринник, Світлана Лавренюк, Галина Твердола, виконувач обов’язків старости Кузьминецького старостинського округу Людмила Щаслива, викладач музичної школи Олеся Грабовська, благочинний Гайсинського району ПЦУ о.Ярослав Вольвин з матушкою Ольгою, кореспондент районної газети «Трибуна праці» Дарія Кобзар.

На заході лунали пісні про мову, про Україну, присутні ознайомилися з біографією та творчістю випускника школи 1954 року, членом Спілки письменників України Олексія Брика. Переглянули фрагменти інтерв’ю письменника Чернігівському телебаченню, учні школи читали уривки з його оповідань. Людмила Щаслива подарувала школі нову книгу Олексія Брика «Дороги життя». Свої вірші декламували наші гості, неперевершено звучала пісня «Боже, врятуй Україну» під супровід бандури у виконанні Олесі Грабовської. Священик о.Ярослав розповів, яких гонінь зазнавала українська мова. В скорботі присутні схилили голови в пам’ять про тих, хто поліг за волю, незалежність України та за нашу мову.

Зустріч пройшла в теплій, домашній атмосфері. За чашкою ароматного чаю, діти мали можливість поспілкуватися з людьми, які своєю творчістю прославляють рідну мову, рідне слово, нашу Україну.

Наостанок усі разом виконали пісню «Мова єднання».

02.03.2020 | Aдмін