Тиждень англійської мови

З 20 січня по 24 січня в школі було проведено тиждень англійської мови «Найкраще слово в англійській мові це «Ви» під девізом: «Вивчай англійську і розумій весь світ». В понеділок було представлено презентацію на англійській мові «Для чого вивчати англійську».

У вівторок учні школи брали участь у розвязуванні кросвордів та розгадуванні загадок, а також на конкурс були представленні загадки та кросворди учнів. Переможцем цього конкурсу став Докійчук Микола (7 кл.)

В середу були проведені конкурс стінгазет «Англійська навколо нас», та конкурс проектної роботи «Карта Великобританії», переможці Костюк О.(11кл) та Костюк О.(7 кл.),у конкурсі розмальовок « Чудова англійська» переможцями стали Зеленюк І, Бучко О. та Коваленко С.

В четвер з учнями 5-6 і 7 класів було проведено інтелект-шоу « Цікава англійська», а серед восьмикласників відбулась гра «Найрозумніший», перемогла Шпиль Ангеліна.

В п’ятницю в школі відбувся Брейн-ринг «Цікава Англійська» між двома командами «Діти -Квіти» та «Друзі» ( учні 5-9 класів). Перемогу здобула команда «Діти -Квіти» (капітан команди Рак Анна).

Було проведено підсумок тижня англійської мови. Переможці одержали грамоти.

27.01.2020 | Aдмін