Районний семінар вчителів 2 класів

13 січня в Гайсинській СЗШ І-ІІІ ст. № 2 проведений районний семінар вчителів 2 класів. Тема семінару: «Впровадження інтерактивних технологій в процесі літературного читання».

На початку зібрання учні школи привітали гостей з Новим роком та заспівали веселих щедрівок.

Педагог-організатор Костюк Н. В. презентувала візитку школи.

Керівник методичного об’єднання Ричкова А.М. ознайомила учасників із завданнями та особливостями уроків літературного читання.

Виступ з досвіду роботи вчителя Юрченко Л.В. продовжив роботу РМО. Презентація висвітлила ефективні форми роботи на уроках читання.

Вчитель 3 класу Нестерук Т.В. в цікавій формі розповіла про особливості використання здоров’язберігаючих  технологій в навчальному процесі.

Учасники семінару взяли участь у майстер-класі, який підготували Юрченко Л.В. та Нестерук Т.В.

Підсумувала роботу методоб’єднання методист РМК Мельник Л. М.

04.02.2015 | Aдмін