Різдвяна коляда «Фабрики добра»

З Різдвом Христовим та з добром усіх,

Прийміть, господарю, колядників у дім,

А ми за давнім батьківським звичаєм

Всім заколядуємо та щастя побажаємо!

Саме такими словами розпочалася традиційна Різдвяна коляда «Фабрики добра». В цьому році гарні і світлі побажання від юних патріотів нашої школи лунали в стінах КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Гайсинського району», міської ради, Управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА, військової частини А07/07 та в інших приватних та державних установах м. Гайсина. Всюди наших колядників зустрічали привітно і радісно.

Особливо незабутньою була поїздка до м.Вінниці, де юні фабриканти колядували у ВМКЦ ЦР для поранених захисників, які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації. ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» на чолі з Анатолієм Слівінським щиро дякували за вітання та побажання маленьким колядникам. Теплими обіймами зустрічали дітей у волонтерській спільноті «Чарівна мережка» давні друзі нашої школи – вінницькі волонтери. Також ми побували у КЗ ЦКК "Кіно-Поділля" , директор якого, Валентина Погрібняк є учасником бойових дій та волонтером, там для дітей організували безкоштовний перегляд мультфільмів.

Програма виступу була гарною і насиченою, адже діти не лише колядували, а й щедрували і посівали, з колядниками ходили веселі Меланка та Василь, та улюбленець усіх українських малюків – святий Миколай.

Тож нехай наша коляда по світу лунає! З Різдвом Христовим, добрі люди! Христос ся рождає!

13.01.2020 | Aдмін