Екскурсія в Київ

Подорожувати Україною завжди цікаво, а побувати в її серці – столиці, повинен кожен справжній українець. От і ми вирішили на канікулах поїхати на екскурсію до Києва. За один день неможливо обійти всі музеї міста та пам’ятні місця, тому, заздалегідь склавши маршрут, ми обрали головні. Побували в Національному музеї історії України, вклонилися жертвам Голодомору 1932-1933 років біля Національного музею Голодомору-геноциду. Цікавою і насиченою була пішохідна прогулянка по столиці, яка розпочалася з Майдану Незалежності. Там нас чекав приємний сюрприз: ветеран 95 аеромобільної бригади Кузнєцов Сергій «Батя» вручив грамоту від Генерального штабу України дітям-патріотам. Ми пройшли місцями, де в грудні 2013 року - лютому 2014 року відбувалася Революція Гідності: це і вулиці Інститутська та Грушевського, Маріїнський парк. Побували біля Арки Дружби народів, постояли на скляному місткові, побачили величний пам’ятник Володимиру Великому, вклонилися полеглим Героям біля Стіни пам’яті, відвідали Михайлівський Золотоверхий монастир, помилувалися величчю Софії Київської. По дорозі додому, діти ділися позитивними емоціями, які переповнювали їх і складали плани на майбутні подорожі.

08.11.2019 | Aдмін