Наповнимо музикою та веселкою наші серця

«Наповнимо музикою та веселкою наші серця» – сказав Гете. Саме під таким девізом пройшов тиждень мистецтв у нашій школі з 21.10 по 25.10 2019р. (керівник Дубина Ю. Г.)

Коли діти малюють, обводять і розфарбовують, ліплять, виконують аплікації, слухають музику, живуть музикою, вони таким чином розбираються у навколишньому світі. Пікассо сказав: «Коли я був дитиною, я умів малювати, як Тиціан, але мені знадобилося усе життя, щоб навчитися малювати, як дитина».

Основна мета тижня образотворчого та музичного мистецтва полягає у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

План тижня передбачає проведення різних заходів , які сприяють розвитку інтересу дітей до мистецтва , бажанню творити та пізнавати прекрасне. Діти брали активну участь  у всіх видах діяльності.

Діти познайомилися з відомими у світі українськими художниками Катериною Білокур та Марією Приймаченко. Переглянули відео про життєвий та творчий шлях художниць. Отримали тематичну інформацію «Прекрасний і кольоровий світ», де ознайомилися з цікавинками в образотворчому мистецтві і приєдналися до флеш-мобу «Кольорові долоньки»

Протягом тижня працювала майстерня ремесел. Були проведені майстер-класи по техніці «Бісероплетіння» та «Декупаж»

Екскурсія наймолодших учнів до школи мистецтв з метою ознайомитися з музичними інструментами, їх звучанням завершилася переглядом дитячого мюзиклу « Музично-кольорова казка» (1-4 класи)

З учнями старших класів провели віртуальну подорож музеями світу. Діти підготували відеоряди, презентації та проекти. Також учні підготували відеоряд, плакати творчого та життєвого шляху українського композитора, який зробив неоціненний вклад в розвиток української музики – Миколу Віталійовича Лисенка, а на завершення переглянули оперу «Тарас Бульба»

Протягом тижня ми співали, слухали музику, малювали, знайомилися, гралися і танцювали, одним словом – творили.

«Дитячий малюнок, процес малювання – це частка духовного життя дитини. Діти не просто переносять на папір щось з навколишнього світу, а живуть у цьому світі входять у нього як творці краси, дістаючи насолоду від неї».

В.О. Сухомлинський

31.10.2019 | Aдмін