Патріотичний тиждень

Патріотичний тиждень з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня козацтва розпочався 9 жовтня з лінійки-реквієму «Герої поміж нас», присвяченої полеглому випускнику школи Олександру Рибаченку. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героя, передивилися короткометражний фільм про прощання з Сашою, знятий і змонтований  волонтерами 25 ОМПБ «Київська Русь», в якому служив Олександр, відвідали могилу захисника. В цей день Сашкові могло б виповнитися 30 років.

11 жовтня учні 5-11 класів активно взяли участь у інтелектуально-спортивній програмі «Козацька звитяга». Діти виготовили тематичні газети про відомих гетьманів та отаманів України, які розвішали на вулиці, щоб перехожі могли ознайомитися з цікавими фактами з життя Богдана і Юрія Хмельницьких, Івана Богуна, Івана Сірка, Івана Виговського та ін., підготували щедрі столи української національної кухні з козацькими стравами, відповідали на питання історичної інтелектуальної вікторини, брали участь у цікавих та веселих спортивних змаганнях: стрибали у мішках, перетягували линву, на швидкість переодягалися в козацький одяг, насвистували мелодіїх українських народних пісень. Було дуже весело і цікаво. Закінчилися заходи смачним обідом.

12 жовтня активісти та координатори Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» відвідали м. Вінницю. День в обласному центрі почався з пробігу «Біжу за Героя». Вероніка Некрут (11 років) бігла за Сашу Рибаченка (25 ОМПБ «Київська Русь»), Женя Зеленюк (13 років) бігла за Вову Муху (Батальйон «Айдар»), Коля Докійчук (12 років) біг за майданівця, Героя Небесної Сотні Романа Оліха. Анна Ільницька і Іван Головань з хлібом зустрічали рідних полеглих Героїв Вінниччини біля обласного Будинку офіцерів. Зворушливим був виступ юних патріотів в ВМКЦ ЦР перед пораненими захисниками України. На згадку про зустріч, діти подарували бійцям сувеніри, обереги, дитячі малюнки. Радісно зустрічали нас у волонтерському Громадському об’єднанні «Чарівна мережка», ми виступали перед волонтерами, які плетуть маскувальні сітки бійцям в АТО, возять гуманітарну допомогу на схід України.

14 жовтня записали відео привітання усім захисникам України. Зі словами подяки діти звернулися до тих, хто відстоює незалежність країни на Донбасі. Також привітали солдатів строкової служби частини А1619.

Слава Україні! Разом до Перемоги!

17.10.2019 | Aдмін