Тиждень початкової школи

З 07 жовтня по 11 жовтня в школі проходив тиждень початкової школи за темою «Я і моя Батьківщина», згідно затвердженого плану школи. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення тижня.

Його головна мета: провести справжнє свято для дітей, виховувати повагу до українських воїнів – захисників України; виховувати шанобливе ставлення до державних символів України, української історії; допомагати дітям усвідомлювати себе і свою родину як частину Батьківщини; заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Він був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими ранковими зустрічами, інформаційними хвилинками, брейн-рингами, заочними подорожами, виставками, конкурсами, переглядом мультфільмів. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – розумні, талановиті.

15.10.2019 | Aдмін