Подаруй книгу дітям

Дитячий волонтерський рух «Фабрика добра», підтримуючи акцію «Подаруй українські книжки дітям», організовану ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» разом з благодійною організацією «Пліч-о-Пліч» м. Дніпро, оголошують збір україномовних книжок для діток Донбасу. Бажаючих долучитися до акції, просимо приносити книжки в школу №2 м. Гайсин Костюк Наталії та в районний Будинок школярів Галині Васильчук. Акція триватиме до 31 жовтня.

Представник ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Олег Хороших та представниця благодійної організації «Пліч-о-Пліч» Оксана Чалова розповіли, кому потрібні ці книжки, чому та навіщо.

За їхніми словами, діти, що мешкають у сірій зоні та майже поряд з лінією розмежування, самі просять привезти книжки саме українською мовою, тому що хочуть її вивчати, а літератури не вистачає. Ці слова підтверджують і вчителі, які говорять про бібліотеки з російськомовними виданнями й велику потребу у творчості сучасних українських поетів та письменників.

Акція вже почалася у Дніпрі, але долучитися до доброї справи зможе кожна людина. Якщо у вас є українські книжки, то ви можете надіслати їх Новою поштою: Дніпро НП-20 Чалова Оксана (0987409633).

24.09.2019 | Aдмін