Поїздка в Тульчин

21 вересня учні школи на чолі з вчителями Наталією Костюк та Оксаною Дячок здійснили екскурсійну поїздку у м. Тульчин. Працівники місцевого краєзнавчого музею провели для нас цікаві та змістовні екскурсії по музеях та визначних місцях. Діти дізналися про історію Тульчина, про видатних осіб, які проживали або бували в місті - це і Суворов, і Пушкін, і Софі Такер, і Павло Тичина, і родина Потоцьких та багато інших. Цікавою і зворушливою була історія про життєвий та творчий шлях легендарного Миколи Леонтовича. Ми мали можливість побувати у Домініканському соборі та біля маєтку Потоцьких, погуляти по новому і затишному арт-кварталі. Радо зустрів нас ветеран 9 ОМПБ Григорій Балай. Він розповів дітям про своє перебування в АТО, а потім запросив відвідати військово-спортивний ліцей. Наостанок, діти мали можливість відпочити у кафе «Мандарин» і порозважатися в ігровому комплексі.

24.09.2019 | Aдмін