День відкритих дверей

09.04 учні 10 класу у супроводі заступника директора з навчально-виховної  роботи Груші Н.Д., взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей у підрозділі поліції на базі Гайсинського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області.

Працівники поліції у цікавій та змістовній формі довели до відома учнів про проведення вступної кампанії до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

До уваги учнів було запропоновано: екскурсію до штраф майданчика  підрозділу поліції; знайомство з специфікою роботи кінолога та службовими собаками; знайомство з умовами для вступу до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання.

11.04.2019 | Aдмін