Тиждень англійської мови

З 21січня по 25 січня в школі було проведено тиждень англійської мови «Цікава англійська» під девізом: «Вивчай англійську і розумій весь світ». В понеділок було представлено презентацію на англійській мові «Для чого вивчати англійську».

У вівторок учні школи брали участь у розв’язуванні кросвордів та розгадуванні загадок, а також на конкурс були представленні загадки та кросворди учнів Грабовської Н. (7кл.), Грищука О. (8кл.), Чорноуса М. (5кл.).

Серед учнів 4класу було проведено Квест-гру «Весела англійська».

В середу були проведені: конкурс стінгазет «Ми вчимо англійську» (переможці Костюк О. (10 кл) та Костюк О. (6 кл.), Колєснікова Н. (7кл), Зеленюк Є.( 7кл.)), конкурс малюнків «Моя улюблена буква алфавіту» (переможці Гавришко А. (5 кл.), Заліщук Р. (5 кл.), Некрут В. (5 кл.)).

В четвер з учнями 6 і 7 класів було проведено інтелект-шоу « Цікава англійська».

В п’ятницю відбувся Брейн-ринг між двома командами «Найрозумніші» та «Друзі» ( учні 7-10 класів). Перемогу здобула команда «Найрозумніші» (капітан команди Дмитришена Є.).

30.01.2019 | Aдмін