Листи юним патріотам м. Слов’янська

В передноворічні дні до координаторів Фабрики добра звернулася співачка Зоряна Коновалець, яка повідомила, що невдовзі виїжджає на схід України з гуманітарним вантажем для захисників України і по дорозі заїде до міста Слов’янська, в якому хоче відвідати юних патріотів, які співали її пісню «Гімн українських націоналістів», яка тепер стала офіційним Гімном ЗСУ. Зоряна мріяла подружити дітей центрального та східного регіонів за допомогою листування. Активісти Фабрики добра з радістю відгукнулися на пропозицію співачки і написали листи, в яких виразили слова любові до України, а також привітали слов’янських школярів з Новорічними та Різдвяними святами. Зоряна доставила наш велетенський конверт з малюнками, листами, солодощами та мандаринами. І якою радісною була звістка, що юні патріоти східної України зателефонували нашим дітям! Схід і Захід разом! Будемо дружити, щоб більше ніколи не було війни!

17.01.2019 | Aдмін