День волонтера у м.Вінниця

1 грудня у Будинку офіцерів м. Вінниці для відзначення Дня волонтера за запрошенням Голови Всеукраїнської спілки учасників бойових дій і волонтерів АТО Анатолія Слівінського, прибула делегація з Гайсинського району, до складу якої увійшла і наша «Фабрика добра». Незабутньою була зустріч дітей з друзями – волонтерами з Вінниці - Світланою Бевз, Сергієм Бурбело, Валентиною Процюк, Юлією Брилюк, Світланою Семеновою , з Торецька - Олегом Василенко та  Галиною Студєнніковою. Разом з дітьми м. Бар, м. Шпиків, м. Шаргород співали для залу пісню «Творімо добро».  Координатора Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» Наталію Костюк, як і  ще 137 жінок-волонтерів з усієї України, нагородили орденом « Патріот України».  З Днем волонтера усіх присутніх вітала  українська естрадна співачка, Народна артистка України, Заслужена артистка України Надія Шестак.

03.12.2018 | Aдмін