Свято осені

Традиційно кожного року в усіх школах відбувається Свято осені. Завітало сьогодні свято і до нашої школи в 3 клас. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Святково прикрашений клас, лагідна музика зустрічали гостей, які прийшли на свято. Ще мить і на сцені з’явилася Осінь, розкидаючи довкола листя. Свято розпочалось. Одна за одною з’являються дійові особи: осінні місяці - Вересень, Жовтень, Листопад, овочі - Буряк, Морква, Огірок, Гарбуз, Диня, Картопля, птахи - Синичка, Сорока, Ворона. Лунають пісні про осінь. Майстерне виконання супроводжується вдячними оплесками глядачів.

Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, яке подарували учні 3 класу разом з класним керівником Нестерук Т. В.

20.11.2018 | Aдмін