Тиждень початкової школи

З 08 жовтня по 12 жовтня в школі проходив Тиждень початкової школи.

Він був насичений багатьма  різноманітними подіями: цікавими ранковими зустрічами, заочними подорожами, виставками , конкурсами, екскурсіями та захоплюючими змаганнями. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Кожен день відповідав певному предмету.

Стартував Тиждень початкової школи в понеділок 08 жовтня – День «Я – патріот своєї держави», 09 жовтня – День математичний, 10 жовтня – День рідної  мови, 11 жовтня – День талантів, 12 жовтня – День здоров’я.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи - розумні, талановиті.

17.10.2018 | Aдмін