Книга добра

Сьогодні до нас в гості завітали голова Громадської Спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський та члени Спілки Роман Шепітко та Сергій Комаровський,  учням 5-11 класів вони презентували проект «Книга добра».

"Книга добра" є абсолютно унікальним проектом. До його реалізації  долучилось дуже багато волонтерів і відомих українців нашого часу, серед яких — глава УГКЦ Любомир Гузар, якого, на жаль, вже немає з нами, Ада Роговцева, Іван Драч, Марія Матіос, а також відомі журналісти, митці й артисти.

Краще за будь-яких дипломатів про життя України розповідають діти в своїх історіях і малюнках, з яких створюється велика «Книга добра».

Діти, які  творять добро мають шанс поїхати в одну з країн світу, де будуть презентувати цю Книгу. Долучайтеся усі небайдужі! Творімо добро разом!

02.10.2018 | Aдмін