Канікули Фабрики добра

Промайнуло літо, цікаво і корисно воно пройшло для активістів Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра». Ми продовжували роботу над плетінням маскувальних сіток і величезну сітку, яка має майже 100 кв.м відправили захисникам у прифронтове м. Торецьк Луганської області.

Дітям цікаво було відвідати ІІ Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва», який проходив у червні в с. Четвертинівка Тростянецького району. Юні патріоти ходили стежками, де колись йшли запеклі бої війська Богдана Хмельницького проти війстка Речі посполитої від командуванням Марціна Калиновського, цікаву екскурсію для них провела завідувач музею Батозької битви Людмила Яременко.

Ми також були учасниками Хрещеної ходи УПЦ КП в м. Києві. Там відбулася зустріч з побратимами Олександра Рибаченка, бійцями 25 ОМПБ «Київська Русь»  Кройцем В.А., Чекмазом О.М., Бірсою О.І.

У серпні на запрошення Військово-патріотичного клубу «Айдар» дев’ять учасників Фабрики добра на чолі з координатором Наталкою Костюк стали учасниками освітньо-мотиваційного проекту «Вежа незламних», який проходив у с. Старі Кодаки Дніпропетровської області. Захід проводили скаути Дніпропетровської області спільно з ВПК « Айдар». Юні патріоти в День Прапора стали учасниками відкриття найвищого флагштоку України. Ми також відвідали з екскурсією м. Дніпро, побували на Алеї Слави, де вшанували полеглих за Україну хвилиною мовчання, в музеї АТО, який вразив нас  своїми масштабами та експонатами, відвідали поранених в одному з обласних госпіталів та зустрілися з народним Героєм України Олегом Хороших.

Фабрика добра продовжує свою роботу, спрямовану на патріотичний розвиток дітей та молоді. Слава Україні!

14.09.2018 | Aдмін