День цивільного захисту

У школі 27.04.2018 р. згідно плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту, річного плану роботи школи, проходив День цивільного захисту, де було відпрацьовано порядок дій при виникненні надзвичайної ситуації у навчальному закладі.

Цьому передувало навчання особового складу, структурних підрозділів діям за сигналом «Увага всім». За сигналом тривоги всі учні, вчителі, обслуговуючий персонал швидко залишили приміщення школи (крім ланки охорони та пожежної  частини). Вони були виведені у безпечне місце збору.

Класні керівники доповіли начальнику штабу Цивільного захисту школи, заступнику директора з навчально-виховної роботи Груші Н.Д. про кількість учнів та їх забезпеченість первинними засобами захисту, медичними засобами, водою. Після чого начальник штабу доповіла про хід евакуації особового складу, задіяність ланок цивільного захисту директору школи.

Директор розповів про небезпечні чинники, які можуть спричинити надзвичайну ситуацію в школі та біля неї, про правила поводження з вогнем, про правила користування вогнегасником, про порядок виготовлення та застосування первинних засобів захисту органів дихання та шкіри.

На завершення було дано команду «Відбій тривоги».

03.05.2018 | Aдмін