Засідання педагогічної ради

Згідно річного плану роботи школи 29.03.2018 року відбулося засідання педагогічної ради школи на тему: "Практичне спрямування роботи шкільних методичних об’єднань, творчих груп на реалізацію методичної теми школи: Формування висококомпетентої особистості учасників навчально-виховного процесу на основі удосконалення їх інформаційної культури"".

Вчителі школи активно включилися в обговорення питання щодо підготовки учнів до здачі ЗНО з кожного навчального предмета.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Груша Н.Д. проаналізувала підсумки проведення семінару директорів шкіл, який було проведено 21.03.2018р. на базі школи.

Рішенням педагогічної ради було ухвалено продовжити роботу щодо підвищення якості підготовки учнів до здачі ЗНО.

29.03.2018 | Aдмін