Новини

  Семінар директорів шкіл та позашкільних закладів

  Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 21 березня 2018 року, на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Гайсин, під керівництвом начальника управління Шрамко В.М., проведено районний семінар директорів шкіл та позашкільних закладів на тему «Організація ефективного управління процесом забезпечення належного рівня знань учнів з базових дисциплін у процесі підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання».  Питання заплановані до розгляду на семінарі є логічним продовженням роботи, яка активізувалась у школах району після семінарів керівників шкіл, їх заступників, які проведені на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка, Губник, Кіблич, НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м.Гайсин.

  Презентаційний та науково-теоретичний блоки семінару були представлені візитівкою, змістовним відеофільмом про роботу навчального закладу та презентацією директора школи Сінчука Д.Д.

  Практичний блок семінару висвітлив систему діяльності адміністрації та педагогічного колективу у вирішенні питань методичної теми семінару. Про те, як педагоги СЗШ І-ІІІ ступенів №2 м. Гайсин проводять роботу по підготовці до ЗНО та ДПА на практиці, учасники семінару змогли пересвідчитися відвідавши другий та третій уроки за шкільним розкладом в ІІ-ХІ класах у вчителів Нестерук Т.В., Ткачук Ю.М., Тарасенко О.В., Терлецького О.Ф., Котляр Т.А., Снігур А.В., Паламарчук Т.А, Романюк Т.О., Головань Н.С., Таченко Г.О. Усі відвідані уроки були проаналізовані. За наслідками теоретичної і практичної частин семінару було проведено засідання «круглого столу», у ході якого виступили керівники та спікери сформованих груп, проведено ділову дискусію, обмін думками та досвідом по роботі над сформованим на попередніх семінарах Алгоритмом успішної підготовки випускників Гайсинщини до ЗНО.

  По завершенню семінару начальником управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко В.М. було проведено нараду з актуальних питань управління роботи закладами загальної середньої та позашкільної освіти.

  Джерело: http://vo.gaysin-rda.gov.ua

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     25.03.2018 | Aдмін

  Вернутись назад