"Фабрика добра" у Вінниці

Останній день канікул наша "Фабрика добра" провела у Вінниці. Діти мріяли поїхати до шпиталю і мрія здійснилася! Суперпозитивний и меганасичений емоціями день пролетів, наче одна мить.

Ось ми біля головної ялинки Вінниці, де нас зустрів наш друг Сергій Кузнєцов =Батя=, гуляємо, їмо попкорн, забігаємо в кафешку попити чаю, працівники кафе, дізнавшись, що у них в гостях маленькі волонтери, пригощають смаколиками, колядуємо всі разом, настрій - бомба! Далі - госпіталь, діти впевнено йдуть територією (знають дорогу!) до їдальні, бо ж там на нас чекать поранені бійці. До болю все знайоме, навіть чергова по гардеробу пам"ятає наші синьо-жовті сердечка і пташечок з "Розумашки", які були розміщені у фойє хірургічного відділення прямо на гілках величезних пальм...готуємося до виступу, переживаємо - людей чимало зібралося! Серед бійців Богдан Кучер - боєць 9 батальйону, посміхається  - впізнав, підійшов, обійняв... приємно ж як! Колядуємо, засіваємо по-особливому, дуже хвилюємося... і знову сльози, навіть в очах чоловіків...Здалося, що в ту мить ми були однією родиною! В кожній українській хаті на святки прийнято гостей пригощати, і нас після виступу вже чекав смачнющий обід ще й в офіцерському залі. Йдемо з дітьми до працівників їдальні і щиро дякуємо за те, що нас нагодували, і за те, що готують з любов"ю для хворих справжню домашню їжу. А як не подякувати молодим і завзятим госпітальним волонтерам, на чолі з їх координатором Оленою Олександрівною Верлан! Тиснемо руки їм, обіймаємося і обіцяємо скоро приїхати знову! А попереду ще одна зустріч - з чудовими жінками з Волонтерської спільноти "Чарівна мережка". Колядуємо, потім розказуємо про нашу "Фабрику добра". Коли є спільні погляди, спільна справа, то друзями стають миттєво і не важливо скільки кому років! Ми були, як вдома: чай, цукерки, смаколики і...СІТКА, багато сіток...таке все рідне і дороге!..За такими чудовими подіями ми й не помічаємо, що за вікном вже темно і час їхати додому. В автобусі галас і сміх, діти згадують день, день, який вони присвятили іншим! Дякуємо вам, маленькі ЛЮДИ!

23.01.2018 | Aдмін