Підтримка воїнів АТО

2017 рік «Фабрика добра» завершила гарними добрими справами. Діти привітали зі святами бійців 95 ОДШБр і бійців 57 бригади. Ветеран АТО, десантник 95-ки Сергій Кузнєцов =Батя=, приїхав до нас в школу, щоб особисто подякувати дітям і подарував учням 5 і 6 класів шеврони і прапорці своєї бригади.

Сергія дуже розчулив лист і малюнок п’ятикласниця Даші Зазноби, і він особисто від себе подарував їй берет десантника і тільняшку. А бійці 57 бригади, отримавши посилку від «Фабрики добра», були дуже розчулені листами, які діти особисто написали 12-м бійцям, які зараз знаходяться і Пєсках. Ось, що написали бійці в соцмережі : «Нескорені з АТО сектор "Д", передають велику дяку мешканцям міста Гайсин, а особливо Дитячому Волонтерському Руху " Фабрика добра". Ви найкращі! Ми ніколи не здамося, в нас є стимул. Це ви! Отримали ваші подаруночки, листи. Кожен лист знайшов свого адресата та потрапив йому особисто в руки. Уклін вам до самої української землі. А той салат олівьє, в розібраному стані, ми швиденько зібрали та одразу й з'їли))))) це було непередбачене свято! Все буде Україна! Ми переможемо!

17.01.2018 | Aдмін