Тиждень правових знань

У ході проведення тижня правових знань в період з 4 по 8 грудня 2017 року у школі відбулися заходи

Інформаційний журнал «Права дитини» та кінолекторій «Права дітей у мультфільмах» для учнів 1-4 класів. Активну участь в його проведенні взяли участь учні 10 класу: Гуржій М., Римар А., Шкорбун Д., Юткевич Д.

Інформаційний журнал «Права людини у суспільстві» та кінолекторій «Права людини» для учнів 5-11 класів. Заходи проводили класні керівники та учитель історії і правознавства Таченко Г.О.

Єдиний урок права «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» для учнів 5-11 класів.

Між учнями 9-11 класів було проведено круглий стіл: «Булінг: насильство у суспільстві. Шляхи подолання». Активну участь в його проведенні взяли Гуржій М., Римар А., Юткевич Д., Капкан Б., Паламарчук О.

Між командами 9-11 класів відбувся правовий турнір «Я знаю свої права і обов’язки», перемогу отримала команда 9-го класу у складі: Бродецька Л. та Семенюк М.

Команда школи «Правозахисник» взяла участь у міському правовому турнірі , який було організовано Гайсинським місцевим центром з надання Безоплатної  вторинної правової допомоги. До складу команди ввійшли учні 10-11 класів: Гуржій М., Площенко В., Римар А., Юткевич Д., Лісовий О., Паламарчук О.

12.12.2017 | Aдмін