Я не втомився! А ти?

За останні роки в нашій країні одними з найбільш шанованих людей стали волонтери. Цієї професії немає в спеціальному класифікаторі. Її не можна отримати в університеті й іспит на профпридатність волонтери складають не в аудиторіях, а в самому житті. Їхня передова – людська біда й горе. Їхня зброя – доброта, милосердя й бажання допомогти. Допомогти, часом жертвуючи собою і своєю сім’єю.

Напередодні Всесвітнього Дня волонтера до нас в гості завітали люди, які мають велике серце, в якому живе безмежна любов до України. Серед присутніх не лише волонтери Гайсина і Гайсинського району, а й гості з м.Вінниця, м.Іллінці, м.Корсунь- Шевченківський Черкаської області. Також були присутні  представники СЗШ №4, НВК-ліцею, шкіл с.Куна та с.Михайлівка. Свято по вшануванню волонтерів розпочалося з вітального слова директора школи Дмитра Сінчука. Після представлення гостей, діти вручили їм на згадку про зустріч обереги, виготовлені власноруч. З вітальним словом звернувся до присутніх священик УПЦ КП, настоятель церкви Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона отець Ярослав, свій виступ він завершив молитвою за загиблими захисниками України. Хвилиною мовчання присутні пом’янули усіх полеглих за Україну.

Величезною підтримкою для захисників стали дитячі листи, обереги, малюнки. Присутні з великим задоволенням подивилися фільм про діяльність Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра». Активісти «Фабрики добра» звернулися  до волонтерів і наголосили, що коли за мир борються діти, то така країна ніколи не буде переможена ворогом.

Присутні подивилися уривок з передачі «Хоробрі серця» про те, як волонтерам доводиться долати багато труднощів, пов’язаних в тому числі із загрозою для власного життя.

На згадку про свято, а також, щоб відзначити найактивніших дітей-волонтерів,  гості вручили їм значки з логотипом «Фабрики добра».

З вітальним словом до маленьких волонтерів звернувся комбат 9 батальйону полковник Сергій Котенко.

Подвиг волонтерів не повинен бути забутий, так само, як і не повинен бути забутий подвиг наших захисників!

Символічним моментом було те, що в переддень відзначення Всесвітнього Дня волонтера, на заході було розпочато плетіння нової  маскувальної сітки, яка так необхідна нашим захисникам в зоні АТО. Кожен з присутніх вплів свою стрічечку в нашу спільну справу.

Слава Україні!

12.12.2017 | Aдмін