Нас зігрівають гарячі серця

З нетерпінням маленькі патріоти «Фабрики добра» очікували на приїзд волонтерів з Іллінеччини і ось нарешті довгоочікувана зустріч! На подвірʹя школи заїжджають волонтери на чолі з ветераном АТО, бійцем батальйону «Донбас» Іваном Ребарем, діти зустрічають гостей оплесками і щирими обіймами.

Дізнавшись, що волонтери прямують з допомогою в зону АТО, учні передали маскувальну сітку для 59 ОМПБр, а також смаколики для захисників. Учень 7 класу Шоломицький Максим попросив передати привіт своєму татусеві, який зараз перебуває в зоні АТО в складі 59 ОМПБр, записав для нього відео привітання. Приємно було почути слова вдячності від Івана Івановича Ребара, адже він справжній герой – учасник Революції Гідності і відважний воїн, який з перших днів війни перебував у зоні АТО, залишивши вдома дружину і трьох дітей, був важко поранений під Ілловайськом. Тепер воювати він не може за станом здоров΄я, проте є активним волонтером і часто відвідує бійців на передовій. Ми пишаємося знайомством та дружбою з такими людьми! Все буде Україна! Слава Україні!

14.11.2017 | Aдмін