Інавгурація Президента школи

10 листопада в стінах школи відбулася визначна подія – інавгурація VIII президента Шкільної республіки. На урочистостях були присутні всі учні та вчителі школи, а також президенти минулих років – учасник АТО Головань Андрій і студентка Гнатенко Богдана.

Розпочалася інавгурація з Державного Гімну України, з вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Груша Н. Д. Вона привітала новообраного президента Шкільної республіки – ученицю 8 класу Дмитришену Єлизавету і вручила їй посвідчення президента школи. Урочисто лунала зі слів новобраного очільника учнівського самоврядування Присяга президента школи, свою присягу також склали члени Ради міністрів школи. Після святкових привітань від своєї команди, президент Дмитришена Єлизавета почула  побажання від президентів школи, які очолювали Шкільну республіку в минулому, вітання лунали з Австалії від Шарандак  Ганни, з Дніпра від Ражевої Світлани, а також від свого класного керівника Романюк Т.О. Святкування завершується виконанням Гімну школи та Гімну України.

Сили й мужності тобі, президенте, від землі!

13.11.2017 | Aдмін