Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

Найцінніше, що має людина – це здоров’я. Воно не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи та рівноваги протягом усього часу.

Під час місячника «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» учні 6 класу (класний керівник Головань Н. С.) на чолі з бібліотекарем Прокопенко Т.В. підготували та провели захід «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу».

Присутні дізнались багато цікавого і корисного про шкідливі звички та методи боротьби з ними, поділилися своїми знаннями та враженнями.

Було проведено: профілактичні бесіди та лекції у приміщенні шкільної бібліотеки «Спілкуємось та діємо»,  виховні години для учнів різних класів «Я хочу бути здоровим», «Алкоголь і підліток», «Здоров’я починається з малого», гра – подорож для учнів групи продовженого дня «Абетка здоров’я», ігри «Впізнай на смак», «Впізнай за запахом», «Робимо Фізкультхвилинку».

25.10.2017 | Aдмін