Участь у круглому столі

Представники шкільного учнівського самоврядування Дмитришена Єлизавета (8 клас) та Костюк Олександр (9 клас) на чолі з педагогом-організатором Наталкою Костюк  взяли участь в круглому столі на тему: "Адаптація учасників АТО до мирного життя, або як не потрапити в проблемні 93%?".

Цей захід було організовано членами гуртка «Лідер» , який діє при районному Будинку школярів. Діти і дорослі активно дискутували з даної тематики. Виступали запрошені гості – учасники Спілки АТО Гайсинщини Микола Данилюк, Олександр Гончарук, Микола Тимчишин, психолог Ольга Сайдак, волонтер Олександр Нечипуренко, священник Церкви Святого Великомученика і Цілителя Пантелейморна УПЦ КП отець Ярослав Вольвин, арт-терапевт Ірина Нечипоренко. Про роботу  Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра»  з даної теми розповіла координатор руху Наталка Костюк. Усі присутні погодилися з тим, що найкращими ліками для зраненої душі солдата є людське спілкування, щирі дитячі очі, малюнки, їх обійми, молитви і побажання одужання, вплетені в обереги.

20.10.2017 | Aдмін