Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя

З 01 жовтня 2017 р. у школі розпочато Всеукраїнський місячник «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя».

Мета місячника: формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Для учнів середніх класів були проведені  екскурсії до бібліотеки,  бесіди «Здоров’я дітей – майбутнє нації», «Твій і наш ворог», «Раціональне харчування», «З фізкультурою ми дружим».

Учні ознайомились із виставкою літератури «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття».

Були проведені: конкурс-вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя», «Чи знаєш ти про вплив тютюнового диму» , «ВІЛ-інфекція»; виставка-вернісаж дитячих малюнків «Все про шкідливі звички»; усний журнал «Шкідливі звички-шлях у безодню»; презентація книжок та журналів, що популяризують здоровий спосіб життя.

18.10.2017 | Aдмін