День захисника України

Святкування Дня захисника України та Дня козацтва розпочалося в школі з 12 жовтня. Колектив школи взяв участь в урочистому мітингу з нагоди відкриття Алеї Слави 16-м героям-захисникам, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та Парку пам’яті і слави героям-учасникам АТО.

Для учнів школи класними керівниками було підготовлено і проведено різноманітні заходи, а саме: козацький квест «Пропала булава» (1- 4 класи), в середніх та старших класах проведено тематичні години класного керівника, конкурсні програми, історичні альманахи, уроки мужності та акції «Оберіг захиснику України».

Активісти Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» за сприяння і підтримки народного депутата Верховної Ради України Миколи Кучера 14 жовтня відвідали Військово-медичний  клінічний центр центрального регіону, що знаходиться в м. Вінниці. Діти підготували вітальні листівки, обереги і солодощі для поранених. В палатах лунали слова вдячності захисникам, школярі дарували їм подарунки і свої обійми. Солдати дякували дітям за вітання і за те, що в святковий день знайшли час і приїхали їх привітати. Нехай береже вас Господь, наші мужні воїни!

17.10.2017 | Aдмін