День вчителя

Осінь... Золота пора... Скільки приємного, таємничого, цікавого вона несе з собою.  І, мабуть, немає такого художника, який би не оспівав осінь на полотні.  Жовкне, опадає листя. Воно, злітаючи з дерев, перетворюється на нескінчений жовтогарячий дощ, який наче наспівує свою коротеньку пісню про Мудрість, Турботу, Ласку, Любов вчителя, яка вогником Віри, Надії та Любові завжди живе в серцях вдячних учнів. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, митець – у своїх творах, а вчитель – у думках і справах учнів.

Багато гарних, теплих слів на свою адресу почули від учнів школи наші вчителі на святковому концерті, приуроченому професійному святу педагогів. Лунали вірші від учнів 1-3 класів, учні 4 класу підготували цікавий конкурс для вчителів «Шляпа», п’ятикласники нагадали педагогам про те, якими вони були в дитинстві, учні 6 класу, грали на флейтах, співали , учні 7,8 та 10 класів показували гумористичні сценки про шкільне життя, а дев’ятикласники підготували сучасний танець. Випускники школи показали номер «Розпрягайте, хлопці, коней», а у фінальній частині концерту всі присутні разом заспівали пісню «Одна калина».

Живе хай надія у ваших серцях,

Натхнення і творчість дає без кінця,

Не зникне хай віра в казки й чудеса,

Хай будуть із вами Любов і Краса.

03.10.2017 | Aдмін