Олімпійський тиждень

Навчальний рік в Гайсинській СЗШ І-ІІІ ст.. № 2 розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

У школі на протязі тижня проводились різноманітні змагання. Розпочався тиждень з лінійки, присвяченої Дню фізичної культури і спорту.

Першими проводились змагання з шашок, в яких переможцями стали учениця 11 класу Якименко Анастасія та учень 10 класу Юткевич Дмитро. В змаганнях з шашок взяло участь 16 учнів.

Також проводились змагання з настільного тенісу, де переможцями стали учень 7 класу Мамрига Даніїл та учениця 11 класу Якименко Анастасія.(8 учасників)

Згодом проводились змагання з стрибків зі скакалкою серед дівчат та хлопців. Перші місця зайняли такі учні: серед дівчат- учениця 5-го класу Зазноба Дарія.(20 учениць), серед хлопців-учень 10класу Горбань Владислав.(10 учнів)

Наступного дня відбулись змагання з піднімання тулуба в сід з положення лежачи серед дівчат перше місце виграла – учениця 6 класу Терпеловська Віталіна. Піднімання тулуба в сід серед хлопців перемогу здобув учень 10 класу- Горбань Владислав.В загальному прийняли участь 40 хлопчиків та дівчаток)

Наступного дня розпочались змагання з міні футболу серед хлопців 7-11 класів, де переможцями стали учні 10 класу. (37 учнів). Також змагались збірні команди дівчат  5-11 класів . Перемога була на стороні дівчат 10класу(25 учениць)

Загальна кількість учасників змагань 58 хлопців та дівчат.

12.09.2017 | Aдмін