Свято Першого дзвоника

Настало перше головне свято нового 2017-2018 навчального року – свято Першого дзвоника. На подвір’ї школи людно - всі чекають на початок свята. І ось лунають позивні і розпочинаються урочистості. Під величезним Державним Прапором України 20 першокласників  у супроводі першої вчительки і випускників під гучні оплески заходять на лінійку. Гостями свята були Голова відокремленого підрозділу Громадської організації Всеукраїнського Об’єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» Вільгельм Кройц, батько нашого загиблого в АТО випускника Олександра Рибаченка Сергій Михайлович Рибаченко, випускники минулих років, батьки та друзі нашої школи.

Хвилиною мовчання присутні пом’янули Героїв Небесної Сотні, загиблих  в АТО гайсинчан та усіх полеглих за волю і незалежність України. Директор школи Дмитро Сінчук привітав усіх присутніх зі святом і вручив першокласникам почесну стрічку «Першокласник-2017». Відзначив подяками за патріотичне виховання батьків і почесними грамотами учнів-патріотів Вільгельм Кройц. На лінійці відбулося урочисте відкриття банера «Фабрика добра», який подарував нашій школі Вінницький автомайдан. Благословили запашним духмяним короваєм маленьких першокласників на навчання батьки, привітали гарними словами випускники і подарували на згадку про свято футбольний м’яч. Теплими, по-материнськи лагідними словами звернулася до своїх вихованців перша вчителька Людмила Вікторівна Юрченко. І ось лунає перший в цьому навчальному році дзвінок, який давали учениця 1 класу Докійчук Катерина і її братик Дубина Богдан. Під барвистими рушниками, які тримають батьки і рідні першокласників, малюки йдуть на перший в своєму житті урок.

Учні школи в супроводі класних керівників залишають лінійку і йдуть до своїх класних кімнат на перший урок, тема якого «Європейська інтеграція України». За традицією школи учні 11 класу разом з класним керівником Юлією Григорівною Дубиною провели відкритий урок « Україна – європейська країна».

07.09.2017 | Aдмін