Битва під Батогом

Маленькі волонтери Дитячого патріотичного руху «Фабрика добра» СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин на чолі з координаторами руху Наталкою Костюк та Юлією Дубиною 3 червня відвідали І Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва», який проходив у с. Четвертинівка Тростянецького району. Побачене дуже вразило дітей, тому що вони змогли ніби доторкнутися до славної історії нашої країни, а екскурсія, яку провела директор  музею «Битва під Батогом» Людмила Яременко, стала справжнім уроком з  історичними фактами і легендами. На заході було багато  цікавого: і ярмарка етно-виробів, і виставка творів народних майстрів,проводилися різноманітні майстер-класи з гончарства та ковальства, діти мали можливість побачити виконання бойового гопака, майстерне володіння козацькою зброєю, кульмінацією фестиваля став виступ справжніх козаків на конях. Такі живі уроки історії дуже потрібні підростаючому поколінню, вони доводять, що український народ завжди був і є нескореним, незламним і непереможним!

06.06.2017 | Aдмін