Останній дзвоник

От і пролунав останній дзвоник для учнів нашої школи. Востаннє його почули 19 вродливих юнаків та юнок, які віднині стали на поріг дорослого життя. Привітати випускників прийшли батько нашого загиблого в АТО випускника Олександра Рибаченка, наш випускник, учасник АТО, військовослужбовець частини А0707 Ткачук Руслан, директор Гайсинської автомобільної школи сприяння оборони України Васильченко Валентин, вчителі-пенсіонери, батьки, випускники школи минулих років.

Розпочалося свято флешмобом «Ми хочемо миру». Звучить Гімн України, урочисто тримають учні прапори, які подаровані  військовослужбовцями нашій школі. Грамотами і подяками було нагороджено кращих вчителів та учнів. Директор автошколи Валентин Васильченко вручив найактивнішим юним патріоткам  Гнатенко Богдані і Гуржій Марині безстрокові сертифікати на безкоштовне навчання в автошколі.

Перед присутніми виступили з промовою активісти дитячого волонтерського руху «Фабрика добра».

Учасники лінійки у жалобі схилили голову перед подвигом загиблих в АТО жителів Гайсина і Гайсинського району.

З вітальними словом звернулися до одинадцятикласників учні першого класу:

В дорогу вже за обрії манливі

Відходять від причалів кораблі.

Пливіть в життя, романтики щасливі,

І проживіть щасливо на землі!

За традицією школи батьки вручили випускникам коровай і обсипали на щастя зерном пшениці.

З уст випускників лунають віршовані рядки:

Зустрічай нас, небо синьооке,

Зустрічай нас, майбуття, щасливо!

І не будь, життя, до нас жорстоке,

Подаруй нам радість, світле диво!

Класний керівник 11 класу Геннадій Таченко звертається з вітальним словом до своїх дорослих дітей і традиційно годує їх кашею.

Звучить гімн випускників і в небо злітають кольорові кульки, як символ того, що дитинство в учнів 11 класу закінчилося і розпочинається доросле життя.

Під оплески школа проводжає у щасливу путь своїх учнів

29.05.2017 | Aдмін