Дитяче віче

12 травня в СЗШ І-ІІІ ст. №2 пройшло IV Дитяче віче «Діти проти війни».

Гості свята:

-         Працівники управління освіти: Ревкач Вікторія і Левандовський Ярослав

-         Представники учнівського колективу СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна на чолі з психологом Сайдак Ольгою

-         604 окремий лінійний батальйон зв’язку: випускник школи Ткачук Руслан, Лістратов Рустан, Довгий Сергій

-         25 ОМПБ «Київська Русь: Кройц Вільгельм

-         І окрема танкова бригада: Даніл Руслан

-         9 ОМПБ: Мащенко Сергій

-         10 ОМПБ: Нестерук Ігор

-         59 ОМПБр: Русінов Сергій, Зозуля Андрій і бойовий собака Багіра

-         Батальйон «Айдар»: Бевз Світлана (командир зенітного розрахунку в  б-ні «Айдар», заступник директора ІнМАД, доцент кафедри ЕСС Вінницького національного технічного університету)

-         Благочинний Гайсинського району УПЦ КП настоятель храму Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона м. Гайсина протоієрей Ярослав Вольвин

-         Волонтери: Ільницький Владислав, Мусієнко Олександр

-         Директор Гайсинської автомобільної школи сприяння оборони України Васильченко Валентин

-         Діти і вихователі ДНЗ №4 «Зірочка»

Віче почалося з патріотичного танцювального флешмобу « Нам потрібне мирне небо». Перед гостями виступали 50 дітей, серед яких були представники СЗШ І-ІІІ №4, НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- ліцей, НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія.

Бурхливими оплесками зустріли присутні активістів Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра». Діти звернулися до усіх жителів міст і сіл України, близького і далекого зарубіжжя із закликом почути їх і допомогти відстояти мир в Україні і наголосили, що якщо за мир боряться діти, то така країна непереможна.

З вітальним словом звернувся до усіх священник Ярослав Вольвин.

Розпочалася основна частина Віче і перед глядачами постала Новітня історія України. Було показано композицію «Борітеся – поборете», присвячену подіям на Майдані в лютому 2014 року. Діти в костюмах кримських татар читали вірші про Крим. Не змогли стримати сліз гості і учасники свята, коли вийшли учні школи разом зі своїми батьками – учасниками АТО. Хвилюючим і незабутнім був танець «Мій тато – Герой» у виконанні Ангеліни Римар і вихованців ДНЗ №4 «Зірочка». Хвилиною мовчання пом’янули присутні усіх, хто поліг за волю і незалежність України.

Нікого не залишив байдужим виступ президента школи Гнатенко Богдани, яка зі сльозами на очах читала вірш про Україну.

Завершилося Дитяче віче піснею «Вольная воля» у виконанні вчителів Наталії Костюк та Юлії Дубини.

Від імені гостей подякувала дітям Світлана Бевз, яка подарувала школі дві збірки віршів юної поетеси Олександри Бурбело та уламки від «братських» снарядів і побажала усім присутнім, щоб ніколи в їхні домівки не цілила ворожа зброя. З найкращими побажаннями до дітей звернувся друг школи, боєць 25 ОМПБ Кройц Вільгельм.

Віче завершилося та ще довго в школі були гості, які спілкувалися з дітьми, дякували їм за підтримку, а діти горнулися до них, як до рідних.

16.05.2017 | Aдмін