ЮІР

На виконання листа управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації № 01-07/246 від 15.03.2017 року з метою пропаганди безпечної поведінки на дорозі, підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, зокрема небезпечної поведінки на вулицях і дорогах, невикористання шоломів та ременів безпеки, керування транспортним засобом у стані сп'яніння, недотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху, 28.04.2017 року, у школі було проведено виступи агітбригад загонів «Юних інспекторів руху» та виставку малюнків, плакатів з пропаганди безпеки дорожнього руху серед учнів 5-11 класів.

28.04.2017 | Aдмін