День українського добровольця

14 березня, сонячного ранку прямо з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині.

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, айтішники – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України та стали ідеологічною основою нової української армії. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Щоб вшанувати добровольців України, учні школи зібралися на тематичну зустріч з завідуючим сектором Другої світової війни міського краєзнавчого музею, учасником Помаранчевої революції і Революції Гідності, волонтером Васильченком Сергієм Олеговичем. Гість розповів присутнім про добровольців Гайсина та Гайсинського району. Також було організовано цікаву виставку книг, газет, фотографій, шевронів, особистих речей добровольців.

16.03.2017 | Aдмін