День визволення Гайсинщини

14 березня минуло 73 роки від Дня визволення Гайсинщини від фашистських окупантів. Гайсин був окупований з 24 липня 1941 року по 14 березня 1944. Кількість жителів скоротилася на 16 тис. чоловік. Про страшні дні окупації нам нагадує урочище Белендіївка, де було розстріляно 8 тис. жителів міста.

Про подробиці визволення міста та прилеглих сіл розповіла на тематичній лінійці педагог-організатор Костюк Н.В.

Учні 9 класу разом з учителем історії Таченком Г.О. відвідали міський краєзнавчий музей. Цікаву і змістовну екскурсію провів завідуючий сектором Другої світової війни Сергій Васильченко.

В цей же день представники школи взяли участь у міському мітингу біля Обеліску слави, присвяченому подіям березня 1944 року.

16.03.2017 | Aдмін