Фабрика добра

Наближається до завершення холодна і довга зима. В лютий мороз своїми добрими серцями зігрівали душу воїнам маленькі волонтери «Фабрики добра». Грудень місяць був насиченим на свята і наші діти зробили багато добрих справ. 6 грудня привітати бійців 9 ОМПБ з Днем української армії до м. Кодима Одеської області поїхали координатори волонтерського руху «Фабрика добра» Наталія Костюк та Юлія Дубина, вони повезли нашим захисникам у подарунок смаколики, дитячі малюнки та обереги. З цим святом учні школи привітали також бійців 59 ОМПБр, солдат-зв’язківців і поранених , які лікуються у обласному військовому госпіталі.

На зимових канікулах маленькі волонтери робили обереги та підписували прапор для бійців батальйону «Донбас».

Підтримуючи народні традиції різдвяних свят, активісти «Фабрики добра» з культурною програмою вирушили вітати військовослужбовців Спілки учасників АТО, 59 ОМПБр та частини А0707.

Дитячі ручки невтомно плели маскувальну сітку, яку ми передали в 501 окремий батальйон морської піхоти.

Коли свій 48-й день народження святкували воїни – зв’язківці, наші учні теж не стояли осторонь, з вітальними листівками та оберегами, діти вирушили привітати своїх захисників. В частині нас чекали, вишикували особовий склад, зі сльозами на очах слухали солдати дитячі вітання.

Коли в інтернеті з’явилася стаття про пораненого 22-річного бійця Сергійка Судніка з позивним Малий, який після важкого поранення провів місяць в реанімаційному відділенні Головного військового клінічного госпіталя м . Києва, наші діти не могли бути осторонь і підтримали Сергія, написавши йому побажання на величезній листівці і на прапорі. Бійцю було дуже приємно отримати такий сюрприз.

До дня святого Валентина маленькі волонтери виготовили багато подарунків, а також величезну вітальну валентинку для поранених, які лікуються у Вінницькому госпіталі. Не забули діти привітати і воїнів зі Спілки учасників АТО, а також військовослужбовців 59ОМПБр і частини А0707.

Координатори дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» Костюк Наталія і Дубина Юлія взяли участь у відкритті меморіальних дошок загиблим воїнам АТО і  зустрілися з їхніми дітьми.

Попереду у нашої «Фабрики добра» ще багато добрих і корисних справ! Гарне майбутнє чекає Україну, якщо в ній підростають такі чудові діти! Слава Україні!

21.02.2017 | Aдмін