День Героїв Небесної сотні

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная, свою дитину.

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий Боже, освяти.

І в мирі, Господи, прийми до себе.

20 лютого в школі було проведено лінійку-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Ведучі нагадали про події на Майдані трьохрічної давності, присутні переглянули відеофрагменти «Обличя Майдану», «Плине кача» і «Небесну Сотню, Господи, прийми», у скорботній хвилині мовчання схилили голови учасники реквієму в пам’ять про загиблих протестувальників. Проте, Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях. В країні з’явилися перші вулиці та площі, названі на честь Героїв Небесної Сотні.

Нехай пам’ятають про наших героїв,

Що за волю поклали безцінне життя,

Що творили історію, наше минуле,

У яке вже нема вороття.

Учні 9 і 10 класів та представники учительського колективу школи взяли участь у міському мітингу-реквіємі «Вічна слава безсмертю хоробрих».

До присутніх на заході звернулися наш вчитель історії Геннадій Таченко та координатори дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» Наталія Костюк та Юлія Дубина.

21.02.2017 | Aдмін