Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

З 06.02 по 10.02.2017 року у школі пройшов тиждень англійської мови та зарубіжної літератури. Девізом тижня став вислів: «Творець книги – автор, творець її долі - суспільство».

Тема тижня: «Англомовні письменники і поети».

За програмою тижня відбувся  перегляд презентацій та знайомство з англомовними письменниками і поетами. На протязі тижня проводились вікторини між учнями 5-11 класів, брейн - ринги між учнями 8, 9 класів. Особливо активно учні працювали над випуском газет та малюнків до творів англомовних письменників. Було проведено інтелектуальну гру «Найрозумніший» з учнями 11 класу і конкурс творів – мініатюр російською мовою на тему: «Сучасні комунікації», для учнів 8-9 класів. Був організований перегляд казок, мультфільмів англійською мовою для учнів 1-4 класів. Цікавою та змістовною була робота над знайомством з творчістю зарубіжних письменників, яку у вигляді презентацій запропонували учні 9-11 класів.

На завершення тижня було проведено брейн – ринг: «Я люблю англійську, я люблю російську» для учнів 5-11 класів, перемогу в якому здобула збірна команда «Поети».

13.02.2017 | Aдмін