Тиждень математики в школі

З 30.01.2017р. по 03.02.2017р. в школі пройшов тиждень математики (вчителі Подчос Ю.Ю. та Терлецький О.Ф.).

Під час проведення тижня учні приймали участь в чемпіонаті школи з усного рахунку (переможці Лопушан В. - 8 клас, Юткевич Д. - 9 клас, Костюк О. - 8 клас, Лівінська В. - 5 клас), конкурс листівок та стінгазет (найактивніші учні 11, 9 та 5 класів), портрет вчителя математики математичними символами (Грабовська Н. - 5 клас, Горбань В. - 9 клас) та в інших конкурсах.

03.02 команди учнів 8 - 11 класів стали учасниками математичного інтелектуального шоу "Хто зверху", перемогу в якому здобула команда хлопців.

Найактивніші учасники нагороджені грамотами, дипломами та заохочувальними призами.

04.02.2017 | Aдмін