День пам’яті героїв Крут

27.01 напередодні Дня вшанування пам’яті Героїв Крут у школі, для учнів 5-11 класів, було проведено урочисту лінійку під назвою «Крути, вас не забути!»

Учні 8 класу, на чолі з класним керівником Подчос Ю.Ю., у змістовній формі ознайомили учнів школи із подіями, що відбувались на Україні у далекому 1918 році у Чернігівській області під станцією Крути. Цікаві повідомлення історичних фактів, вірші надали можливість зрозуміти сучасному поколінню важливість подій бою під Крутами для України як незалежної держави.

Учні 8 класу інсценізували фрагмент твору, який відображав настрої українських матерів та синів, які відправлялись на вірну смерть.

В ході проведення заходу було використано цікаві відеофрагменти, які підтверджували викладені історичні події.

Тому учні школи, з особливим трепетом переглядали відеофрагмент, коли в далекому минулому, їхні однолітки, дивлячись в очі смерті, співали Гімн «Ще не вмерла Україна».

Дані історичні події наштовхують на думки про сьогодення. В наші дні Україна знову змушена виборювати свою незалежність. Найкращі сини та доньки України змушені у наш час стояти на варті держави. Дуже важко усвідомлювати, що сьогодні знову необхідно відстоювати цілісність України.

Лінійку було завершено гаслами: «Слава Україні! Героям слава!»

31.01.2017 | Aдмін