Зустріч з учасниками АТО

У Гайсинській СЗШ І-ІІІ ступенів №2 14  грудня 2016 року відбулася зустріч учнівського і педагогічного колективу  з представниками громадських організацій «ВА Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО» та ГО «Спілка ветеранів АТО Гайсина і Гайсинського району». Мета зустрічі: виховання молодого покоління у дусі патріотизму і любові до Батьківщини. Уже два роки  громада школи здійснює допомогу  бійцям, які воюють у зоні АТО. Учні і вчителі долучаються до різноманітних акцій: плетуть маскувальні сітки, збирають та відправляють передачі, малюють малюнки та роблять обереги.  Тож не випадково, Всеукраїнська волонтерська організація з м.Вінниці у складі бійців  підрозділів Збройних сил України та волонтерів організувала та провела  зустріч з учнями у цій школі. У теплій та затишній атмосфері учасники АТО розповідали дітям про свої нелегкі будні у зоні АТО,  про бойову дружбу, патріотизм, вірність військовому обов’язку та безмежну любов до України.  А на завершення свята на добру,  приємну згадку школярі подарували бійцям  малюнки  та обереги.

Інформацію отримано з: http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/4507-2016-12-15-07-43-49.html © www.gaysin-rda.gov.ua

16.12.2016 | Aдмін